مهاجرت به استرالیا

 بیشترین مسیرها برای مهاجرت متقاضیان در سطح جهان بین دو کشور استرالیا و کانادا می باشد. در بیشتر برنامه ها با توجه به اینکه موضوع ظرفیت پیش خواهد آمد. فرد متقاضی باید توانایی رقابت با سایر رقبا را داشته باشد. در میان این راه ها بیشترین درخواست را از سوی ایرانیان در سال 2021 داشته ایم: 

مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  • استرالیا از اوضاع اقتصادی بسیار مطلوب و خوبی برخوردار است.
  • دولت استرالیا  نگاهی خوش بینانه به جذب سرمایه های خارجی دارند.
  • البته خود سرمایه گذاری، اقسام مختلف و متعددی دارد.
  • در استرالیا نیز کارآفرینی. بیش از هر پروسه دیگری مورد استقبال دولت قرار می گیرد.

استرالیا بهتر است یا کانادا؟

برای اینکه بتوان به درستی تصمیم گرفت و به این سوال پاسخ داد. باید بررسی کرد که شرایط هر فرد چیست؟ در کدامیک از این کشورها زودتر می تواند. با توجه به رشته و حرفه کاری به درآمد رسید؟ شرایط مهاجرت به این دو کشور خاص تر از سایر کشورهاست. شاید در یک جواب کلی بتوان گفت. که هر دو کشور از بهترین ها برای مهاجرت هستند. هر دو کشور هرساله لیستی را تحت عنوان لیست مشاغل مورد نیاز. معرفی می نمایند. با مراجعه به این لیست از نیاز به رشته های مورد نیاز. در این دو کشور می توان آگاه شد. قدم بعدی این است که در کدامیک از انواع ویزای کاری با رشته فرد امکان اقدام می باشد.

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار استرالیا و کانادا

  • از نظر قوانین هر دو کشور بهترین قوانین را در میان کشورهای دنیا. برای تبدیل اقامت به
  • ویزای کاری یا
  • برنامه های اخذ اقامت دائم دارا هستند. 
  • منتهی شرایط تحصیل و انتخاب دانشگاه متفاوت خواهد بود. و در این راستا خود دانشجو میتواند نیازمندیهای هر دانشگاه را متوجه شود. و بهترین آنها را برای ادامه تحصیل انتخاب نماید، اگر برای او رنکینگ مهم است هر دو کشور در میان 100 دانشگاه برتر دنیا دارای دانشگاه های زیادی هستند. بر این اساس برای مقایسه بهتر رنکینگ دانشگاه ها پیشنهاد میشود که جدول زیر را ملاحظه کنید:

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری:

اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید. و به دنبال یک راه سریع هستید. ما به شما مهاجرت به استرالیا و اقامت از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد می کنیم. این نوع اقامت از سریعترین و بهترین روش های اخذ ویزا می باشد. و انواع گوناگونی از حیث نوع اقامت دارا می باشد. اگر به دنبال اقامت موقت هستید. می توانید به راحتی با استفاده از ویزای 188. اقامت موقت 4 ساله را اخذ نمایید.

 این نوع ویزا مسیر رسیدن به اقامت دائم از طریق ویزای 888. یا سایر ویزاها را برایتان هموار می سازد. ولی اگر به دنبال مهاجرت به این کشور و اخذ ویزای دائم از طریق سرمایه گذاری را دارید. ویزاهای 888 و 133 و 890 و 893 تعریف شده اند. و می توانید متناسب با وضعیت و شرایطتان برای هر کدام از این نوع ویزاها اقدام نمایید. 

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ویزاهای گوناگونی در رابطه با مهاجرت به این کشور از طریق خانواده وجود دارد. از جمله: نامزدی، ازدواج، والدین و فرزند که به افرادی. که یکی از اعضای خانواده شان جزو شهروندان کشور استرالیا باشد. یا اقامت دائم کشور استرالیا را داشته باشد. اعطا می شود. و هر چه رابطه خانوادگی نزدیکتر باشد. مراحل اخذ ویزا سریعتر بررسی می شود.

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد:

اگر قصد مهاجرت به این کشور از طریق به دنیا آوردن فرزند خود. در این کشور و دریافت پاسپورت را دارید باید بگوییم که اگر فرزندی. در این کشور به دنیا بیاید در صورتی می تواند پاسپورت استرالیا را دریافت کند. که یکی از والدینش تابعیت استرالیا را داشته باشد. کشورها برای اخذ تابعیت از طریق تولد. از دو قانون خاک و خون پیروی می کنند. در قانون خاک اگر نوزادی در کشوری متولد شود. صرف نظر از اینکه والدینش تابعیت کدام کشور را دارند به نوزاد در بدو تولد پاسپورت می دهند.