مهاجرت به کانادا

یک تاریخ مهاجرت موفق برای این کشور. خیلی ها به دنبال زندگی بهتر و فرصت های بیشتری برای خود می باشند. دومین کشور پهناور دنیا با 10 استان و سه قلمرو و یکی از ثروتمندترین. کشورهای دنیا. یعنی کانادا که مهاجران را از طریق برنامه های مهاجرت پذیرش می کند.
 سیاست های مهاجرت خود را به تازگی کانادا متغیر کرده است. تا مردم از طریق راههای مهاجرتی آسان تری اقدام کنند. نیروی متخصص کارگران ماهر فدرال. برای حفظ رشد اقتصادی و رونق اقتصادی. در کانادا متقاضی می شوند.

 برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند. از طریق نیروی آموزش دیده. و کسب وکار فرصت شغلی برای آنها بی انتها می باشد .تحصیل رایگان و مراقبت های پزشکی. و داشتن حق شهروندی کانادا. به مدت سه سال از دیگر مزایا می باشد. برای اطلاعات بیشتر با دایانا مهاجر در ارتباط باشید.
ویزای مهاجرت Federal skilled worker

کانادا

مشاوران مهاجرت کانادا در ایران

دایانا مهاجر می تواند رویای شما را برای رسیدن به کانادا. بدون هیچ سختی و نگرانی به واقعیت تبدیل کند. مطمئن باشید که مشاوران خوب و ماهر. ما به شما در هر مرحله ای از راه کمک می کنند.
چرا دایانا مهاجر را انتخاب می کنید؟ ما درخواست ها و مدارک شما را به صورت تخصصی و  دقیق بررسی می کنیم. و مشکلات و کم و کاستی را بر طرف میکنیم. تا زمانیکه اطمینان کامل پیدا نکرده باشیم. که متقاضیان ما تمام معیارهای لازم را برخوردار هستند. کارهای اخذ ویزا را شروع نمی کنیم. برای همین ما خیلی اطمینان داریم. که ویزای مشتریان محترم خود را دریافت خواهیم کرد. 

پیشنهاد کاری از کانادا

متقاضیانی که می خواهند اقدام به مهاجرت کنند. از روشی مانند. دریافت یک پیشنهادکاری (job offer) می توانند اقدام کنند.

 • البته باید توجه داشت.که مهاجرت به این روش کمی سخت می باشد. 
 • اگر متقاضی بتواند مراحل مربوط به دریافت این پیشنهاد. را به راحتی گذرانده باشد. و به نوعی یک جاب‌آفر دریافت کرده باشد. در این حال علاوه بر اینکه یک شغل با درآمد بالا دارد. می‌تواند اقامت را برای خود و خانواده خود بدست آورد.

نکات اولیه به منظور دریافت جاب‌آفر کانادا

قبل از پرداختن به بحث مهاجرت ابتدا باید بررسی کرد. که حرفه و کار شما مدنظر یرای این کشور می باشد یا نه. هرساله دولت کانادا لیستی از شغل هایی که مد نظرشان می‌باشند. را ارائه می‌دهند. شغل‌هایی که مورد نیاز می باشند. در این لیست درجه بندی شده اند. که به این ترتیب مدرک تحصیلی و مدرک زبان مربوطه. برای هر شغل تعیین شده می باشد. 

معمولاً در این لیست شغل های مورد نیاز متفاوتی آورده شده. و احتمال آن که مناسب برای افراد متقاضی باشد بالا می باشد. با این حال دریافت پیشنهاد کاری برای خیلی از این مشاغل. از خارج کانادا سخت و دشوار می‌باشد. علت این امر آن است که کارفرما باید. یک برنامه سازمانی بخصوص خود را برای متقاضی بفرستد.

شرایط عمومی دریافت جاب‌آفر

شروع به کار در کشور کانادا و دریافت پیشنهاد شغلی مناسب. علاوه بر داشتن تخصص و یک سری شرایط ویژه مربوط به هرشغل. متقاضی علاقه مند به کار باید دارای شرایط اولیه باشد.. توسط دولت کانادا این شرایط تعیین می‌شوند. که عمومی بوده و برای تمامی مشاغل یکسان می‌باشند. در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم:

مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط

از دیگر نمونه ها که باعث افزایش شانس در جاب آفر می باشد.

 • این است که فرد دارای مدرک تحصیلی معتبر در زمینه مربوطه باشد.
 • سطح مدرک افراد هرچه بالاتر باشد معمولا شانس نیز بیشتر خواهد شد.
 • از دیگر موارد مهم داشتن سابقه کاری می‌باشد.
 • در فرآیند دریافت پیشنهاد کاری شما. چه به صورت نیمه وقت و چه تمام وقت سابقه کاری تاثیر مثبتی دارد.
 • بهتر است تا جایی که می‌توانید. سابقه کاری مرتبط داشته و از آن به صورت تایید شده توسط کارفرما استفاده کنید.

دانش زبان کافی

زبان های انگلیسی و فرانسوی زبان رسمی کشور کانادا می‌ باشند. برای دریافت جاب‌آفر و شروع به کار در این کشورباید. به یکی از این زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی مسلط ‌باشید. در بعضی از مشاغل ارائه مدرک زبان برای کارفرما الزامی می‌باشد. اما در بعضی از مشاغل دیگر نیازی به ارائه دادن. مدرک برای ثابت کردن دانش کافی زبان ضروری نمی باشد. با این حال، قبل از پذیرفته‌شدن در هر شغل. نیاز به  گذراندن یک مصاحبه کاری با کارفرما هستید.

 از جمله موارد مهم دیگر میتوان به داشتن تجربه کافی در زبان اشاره کرد. که تأثیر زیادی در دریافت جاب‌آفر برای متقاضی دارد. علاوه بر این، شما قرار است. در کشور کانادا شروع به زندگی کردن کنید. در همین راستا، داشتن دانش کافی زبان. در روز مره های فرد و برای داشتن ارتباط با دیگران. نیز بسیار مورد نیاز می باشد.

تمکن مالی

در صورت اینکه پیشنهاد کاری مناسب و دریافت حقوق شروع به کار در کانادا می کنید. که می تواند هزینه‌های زندگی شما و خانواده‌تان را برآورده می کند. همین روش باعث شده اکثراً فکر کنند. که نیاز به داشتن سرمایه زیادی برای مهاجرت ندارند. طبق قانون افراد باید به سفارت تمکن مالی خود را ارائه و ثابت کنند. این تمکن بستگی به تعداد افراد خانواده دارد. که متفاوت می‌باشد.

 اگر هم بخواهید از وکیل کمک بگیرید. وکالت وی برای شما هزینه‌بر بوده و تمام هزینه ی فرد به دلار یا یورو محاسبه می‌شود. همچنین یک سری دیگر از هزینه‌ها مانند تهیه بلیط هواپیما و هزینه‌های اولیه زندگی. به خصوص در ماه اول را باید از قبل داشته باشید. بنابریان به طور حتم می توان گفت. داشتن تمکن مالی برای دریافت ویزای جاب آفر ضروری می باشد.

مراحل کلی دریافت جاب‌آفر کانادا

اگرفرد شرایط عمومی را داشته باشد. و حرفه ی افراد در لیست مشاغل تعیین شده قرار داشته باشد. برای دریافت پیشنهاد شغلی مناسب میتوان اقدام کرد. ابتدا باید یک رزومه کاری مناسب را تهیه کرد. و مشخصات، توانایی‌های فنی و سوابق کاری. و تحصیلی خود را به طور کامل و دقیق در آن بنویسید. در صورت تایید رزومه یا CV فرد توسط شرکت مربوطه تأیید شود. در مرحله بعد افراد توسط کارفرما مصاحبه می شوند. 

که این مرحله بسیار مهم در فرآیند دریافت جاب‌آفر تأثیر گذار می باشد. و باید بتوانید چه از نظر دانش و مهارت فنی. و چه از نظر دانش زبان. باید بتوانید توانایی خود را ثابت کنید. در مصاحبه درصورتی می توانید ویزای جاب آفر را اخذ کنید. که مورد تایید قرار بگیرید. در مرحله بعد، جاب‌آفر توسط شهرداری تأیید می شود. و پس از آن به منظور دریافت کارت اقامت اقدام نمایید.

ویزا کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT

از طریق برنامه انتقال درون شرکتی کانادا (Intra-company transferees). می‌توان مجوز کار در این کشور را بدست آورد.

برنامه انتقال درون شرکتی کانادا شامل موارد زیر می‌شود:

 • در حال حاضر در یک شرکت بین‌المللی استخدام شده‌اید. 
 • متقاضی کار در شرکت مادر، یک شرکت وابسته یا شعب شرکت در کانادا هستید.
 • تقاضای انتقال به شرکتی در کانادا را دارید. که رابطه واجد شرایطی با شرکتی که در آن مشغول به کار هستید. دارد.
 • کار در کانادا از طریق برنامه انتقال درون شرکتی. باید در سه حیطه اجرایی. مدیریت ارشد یا دانش تخصصی باشد.
 • می‌بایستی در سه سال اخیر حداقل یک سال را به طور تمام وقت. در موقعیت شغلی مشابه در یک شرکت مشغول به کار بوده باشید.
 • برنامه انتقال درون شرکتی،برنامه ای است که به فرد اجازه می دهد. که به صورت موقت در کشور کانادا مشغول به کار شوید. این مجوز قابل تمدید می باشد.
  برای ورود موقت،باید از همه ی قوانین پیروی کرد.

شرایط شرکت

 شرایط زیر مربوط به شرکتی می باشد. که شما می خواهید در آنجا مشغول به کار شوید :

 •  مکان‌های فزیکی برای اجرای برنامه‌های شرکت ضروری می باشد.
 • به خصوص برای افرادی که در حیطه دانش تخصصی مشغول به کار شوند.
 • با این حال برای موارد خاص که شامل مدیران اجرایی و مدیران ارشد است. می‌تواند هنوز مکان شرکت مشخص نشده باشد. 

 کسب وکار در کانادا توسط مدیریت هدایت واجرا می شود. شرکت در هنگام انتقال نیروی تخصص دیده باید. نشان دهد که کسب و کار مجددا راه اندازی می شود.

مدت زمان مجوز کار

برای تمدید مجوز باید شواهدی ارائه شود. زیرا مدت زمان اجازه کار اولیه یک سال می باشد.مانند:

 •  هنوز رابطه های واجد شرایطی بین شرکت کانادایی و شرکت خارجی وجود دارد.
 • برای مدیران اجرایی و مدیران ارشد بیشترین مدت زمانی که میتوان در کانادا مشغول به کار باشیم. 
 • می توانیم اجازه کار خود را تمدید کنیم ،7سال می باشد.
 • برای افراد دارای دانش تخصصی نیز این مدت به 5 سال می رسد.
 • باید فرد متقاضی برای اینکه بتواند پس از این مدت دوباره در کانادا مشغول به کار شود. یک سال به طور تمام وقت در شرکت مرتبط در خارج از کانادا در همین حرفه فعالیت داشته باشد.

معیار واجد شرایط بودن

برای متقاضیان هر سه گروه مدیریت ارشد. اجرایی و دانش تخصصی معیار های ذکر شده برای افراد متقاضی اینجا گفته شده:

 • در راستای ادغام شرکت‌ها، لازم نیست. که متقاضی به مدت یک سال حتما در شرکت مدنظر مشغول به کار بوده باشد.
 • مشروط به آنکه در سه سال اخیر. حداقل یک سال در یکی از شرکت‌های وابسته به صورت تمام وقت کار کرده باشد.
 • در صورت واجد شرایط بودن، متقاضی می‌تواند. به کسب و کار اصلی خود در کانادا بپردازد.
 • شرکت‌های کانادایی باید بر فعالیت‌های کارمندان خارجی نظارت داشته باشند.
 •  با استفاده از اقامت بازدیدکننده کسب و کارفرد متقاضی که قصد نداشته باشد. موقعیت شغلی خود را در کانادا برعهده داشته باشد. وارد این کشور می شود.

مدارکی مورد نیازبرای ویزای کار درون شرکتی

در کشور کانادا برای کار از طریق برنامه انتقال درون شرکتی. مدارک زیر مورد نیاز است:

 • مدارکی تا ثابت کند فرد خارجی  که مهاجرت کرده. در حال حاضر در یک شرکت بین‌المللی در خارج از کانادا استخدام شده است. 
 • بدنبال ورود به شرکت مادر. شعب شرکت یا شرکت‌های وابسته در کانادا است.
 •  مشخص کردن موقعیت متقاضی در سمت‌های اجرایی یا مدیریتی. 
 • دارای دانش‌تخصصی (به عنوان مثال موقعیت ، عنوان. جایگاه در سازمان ، شرح وظایف).
   مدت زمانی که مشخص شده برای اقامت در کانادا.
   مسولان مربوطه ممکن است مدارکی راجب به شرح رابطه بین دو شرکت کانادایی. و شرکت خارجی برای ثبات گفته‌ها درخواست کنند. که باید بتوان از آن رو نمایی کرد.

برنامه کار آفرینی استان بریتیش کلمبیا کانادا 2

افرادی که قصد مهاجرت به بریتیش کلمبیا کانادا را دارند بدانند. که یکی از پیشرفته ترین اقتصادهای آمریکای شمالی را این کشور دارد. که از طریق روش های کارآفرینی به دو صورت انجام می شود. از روش های سرمایه گذاری جهت مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا اولین مورد. یک برنامه جدید. دو ساله به نام پایلوت منطقه ای Entrepreneur Immigration Regional Pilot است. که کارآفرینان با سرمایه گذاری 100 هزار دلار کانادایی. 

در یکی از شهرها و یا مناطق کمتر توسعه یافته. به همراه اخذ موافق نامه یا توصیه نامه به همراه الزامات دیگر. از نمایندگان محلی می توانند اقدام به مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا نمایند. این طرح در مناطق کمتر توسعه یافته استان بریتیش کلمبیا اجرایی می شود. که از مهمترین شرایط مورد تایید این برنامه می توان. به شهرهای با جمعیت کمتر از 75هزار نفر و داشتن فاصله 30 کیلومتری. از شهرهای با جمعیت بیش از 75 هزار نفر اشاره کرد.

ویزای موقت کاری:

 • اول ویزای موقت کاری به متقاضی شرکت در این برنامه اهدا می شود. 
 • صاحب کاران می توانند بعد از سرمایه گذاری بعد از گذشت 2 سال. در منطقه مورد نظر برای اخذ اقامت دائم خود اقدام نماید.
 • داشتن شرایط کلی و فردی مانند
 1. داشتن دارایی خالص 300 هزار دلار کانادا.
 2. مدرک زبان,
 3. داشتن سابقه کاری و مدیریت مربوطه
 4. ارائه طرح توجیهی متناسب. با برنامه کارآفرینی بیزینس مربوطه ی مورد نیاز منطقه از جمله این موارد می باشد.
 5. دریافت موافقت نامه از نمایندگان محلی نیز خود نیازمند اقداماتی مانند.
 6. درخواست موافقت نامه از نمایندگان محلی جهت ثبت نام در این طرح و ارائه طرح کارآفرینی متناسب. با نیازهای مورد نظر منطقه. پس ازبررسی بازار کار هدف و شرایط بیزنسی منطقه می باشد.
 • دعوتنامه جهت انجام مصاحبه در هر دوره به متقاضیانی. ارسال می شود که امتیاز بیشتری کسب کرده باشند.
 • زمان امتیازدهی به متقضیان و همچنین زمان بررسی پرونده متقاضیان پذیرفته شده. جهت انجام مصاحبه به ترتیب چهار و شش هفته.

برنامه کار آفرینی استان بریتیش کلمبیا کانادا

 •  فرصت‌های شغلی بسیاری در بریتیش کلمبیا به مرکزیت ونکوور برای مهاجرین فراهم می باشد.
 • مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا از طریق برنامه ها. و روش های کارآفرینی. و سرمایه گذاری به  دو صورت انجام می شود.
 • درباره برنامه اول آن یعنی پایلوت منطقه ای. Entrepreneur Immigration Regional Pilot مطالبی ارائه شد.
 • اکنون نوبت به برنامه دوم آن با نامThe BC Provincial Nominee Program PNP می باشد.

استارت آپ کانادا

 برنامه استارت آپ Start Up Canada. یکی از روش های مهاجرت به کانادا است.

 • این برنامه مخصوص مهاجرانی است. که توانایی راه اندازی کسب و کار به عنوان کارآفرین در کشور کانادا را دارند.
 • کسب و کار پیشنهاد شده بایستی هم نوآور باشد و هم قابلیت رقابت در مقیاس جهانی را داشته باشد.
 • برنامه استارت آپ Start Up Canada یکی از مطمئن ترین روش ها جهت اخذ اقامت دائم در کشور کانادا می باشد.
 • دریافت ویزای استارتاپ کانادا Start Up Canada شامل مراحلی از جمله داشتن. طرح و ایده ی خلاقانه و ارائه آن به یکی از شرکت ها و موسسات استارت آپی معتبرمانند. صندوق های سرمایه گذاری کارآفرینی است.
 • در آن بایستی طرح پیشنهادی توسط یکی ازاین شرکت ها تایید شود. 

بورسیه تحصیلی

 • بورسیه تحصیلی Banting Postdoctoral fellowships. دارای برنامه زمانی دو ساله بدون داشتن امکان تجدید نظر و ارزش سالیانه. 70 هزار دلار است.
 • این برنامه مشمول پرداخت مالیات نیز می شود.
 • مهمترین مدرک لازم جهت درخواست مقطع پست دکتری در کانادا ارائه مدرک دکتری می باشد.
 • پذیرفته شدگان در این دوره تحصیلی فرصت همکاری با تیم های تحقیقاتی توانمندی را پیدا میکنند. 
 • در کنار آن از مزایای مالی همچون دریافت حقوق سالیانه حدود 50 هزار دلار بهره مند می شوند.
 • دانشجویان پست دکتری امکان تدریس به عنوان استادیار. به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تحت نظارت استاد. راهنمای خود را دارند.
 • پس از اتمام دوره تحصیلی پست داک دانشجویان این مقطع برای استخدام شدن. یا انجام کار می توانند در برنامه پست داک خود. در همان دانشگاه یا دانشگاهی دیگر ادامه تحصیل دهند. و از مزایای مالی و حقوقی آن بهره مند شوند.
 • همچنین این دانشجویان می تواند. به عنوان هیئت علمی در دانشگاه های کانادا یا دانشگاه های خارجی. و یا به عنوان محقق و متخصص علمی در موسسات پژوهشی استخدام شوند. 

مهاجرت به کانادا در سال 2021

کشور کانادا همیشه پذیرای مهاجران کاردان و با تجربه. که به اقتصاد این کشور کمک می‌کنند. بوده است. از این رو، دولت فدرال کانادا. مسیری تحت عنوان “برنامه ورود سریع.به کانادا” برای مهاجران. فراهم آورده است.

سه برنامه مهاجرتی-اقتصادی کانادا به شرح زیر می‌باشد:

Federal Skilled Worker Program (FSWP)
Federal Skilled Trades Program (FSTP)
Canadian Experience Class (CEC)

مهاجرت پرستاران به کانادا

به جرات می توان گفت که حرفه پرستاری اکنون. به یکی از مورد نیاز ترین شغل ها در کشورهای جهان خصوصا کشور کانادا تبدیل شده است. راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا از طریق حرفه پرستاری وجود دارد. که این کار میتواند به صورت ویزای موقتی و از طریق ویزای کاری باشد. که بعدا به ویزای و اقامت دائم مبدل می گردد. برای این کار اولین قدم ثبت در خواست پرستار مهاجر در سازمان ارزیابی مدارک پرستاری موجود در کشور کانادا.

 • (National Nursing Assessment Service).
 • با همکاری انجمن پرستاری کانادا یا همان CNA است.
 • این در خواست می تواند به دو صورت Registered Nurse و یا Licensed Practical Nurse. صورت پذیرد.

اقامت دائم پرستاران در کانادا

برای پذیرش اقامت دائم به عنوان پرستار راه های مختلفی وجود دارد. یک از این موارد اقدام از طریق برنامه تجربه کاری کانادا. و انتخاب برنامه های استانی. یا همان Express Entry است. روش دیگر اقدام از طریق برنامه جدید پرستار خانگی است. در این روش کسانی که سابقه پرستاری از کودکان در منزل را داشته اند. می توانند جهت اخذ اقامت دائم اقدام کنند. 

ارزیابی مدارک و امتحانات لازم برای پرستاران مهاجر

پرستارانی که قصد گرفتن اقامت دائم در کانادا را دارند. در صورت داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس و ترجیحاً فوق لیسانس در کنار نمره خوب. و سن مناسبشان بایستی در کنار معادل سازی مدارک تحصیلی خود. در آزمون های معادل سازی زبان انگلیسی. آزمون تخصصی پرستاری و آزمون مقررات حرفه پرستاری در کانادا شرکت کنند.

 در کنار این موارد متقاضیانی که قصد فعالیت در کشور کانادا به عنوان پرستار را دارند. بایستی مراحلی همچون مطابقت دهی مدارک تحصیلی. قبلی با نظام پرستاری استان هدف در کانادا. ارائه سوابق کاری به زبان انگلیسی یا فرانسه. بسته به استان هدف و گرفتن

 • مدرک زیان آیلتس 
 • داشتن مدرک زبان فرانسه. (با توجه به استان انتخابی مورد نظر) را طی کند. 

کالج آلگونکوین در اتاوا کانادا

در سراسر دنیا، بسیاری از افراد تمایل دارند. که در یکی از دانشگاه‌های مطرح جهان به ادامه تحصیل بپردازند. در این میان کشور کانادا از لحاظ کیفیت آموزشی در سطح بالایی قرار دارد. و هر ساله پذیرای دانشجویان بیشماری از سرتاسر جهان می‌باشد. کالج آلگونکوین در اتاوا یکی از موسسات کاربردی هنر و فناوری شناخته می‌شود. که در سال 1967 میلادی با هدف ارائه آموزش‌های با کیفیت. و مهارت‌های بازار کار تاسیس شده است. بنابراین برای افرادی که به هنر و فناوری کاربردی علاقه دارند. و می‌خواهند در یکی از کالج‌های مطرح کانادا به مهارت‌های لازم برای راه‌اندازی حرفه‌ای ممتاز دست پیدا کنند. بدون تردید انتخاب کالج آلگونکوین در اتاوا. می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های پیش‌رو به‌شمار می‌آید.

در این مقاله قصد داریم تا به

 • معرفی کالج آلگونکوین در اتاوا.
 • رشته‌های آموزشی و امکانات آن بپردازیم.
 • اگر قصد آشنایی بیشتر با این کالج را دارید. پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پردیس‌های کالج آلگونکوین در اتاوا کانادا

کالج آلگونکوین در پایتخت کانادا یعنی اتاوا قرار دارد. و از ادغام موسسه فناوری شرق انتاریو. (Eastern Ontario Institute of Technology) و مرکز فنی و حرفه‌ای انتاریو. (Ontario Vocational Center) راه‌اندازی شده است. این کالج با بسیاری از دانشگاه‌های معتبر کشور و جهان از جمله دانشگاه کارلتون کانادا. موسسه دریایی جیانگسو چین، کالج آلگونکوین کویت و … در زمینه‌های مختلف. همکاری می‌کند.

کالج آلگونکوین در زمینه آموزش افراد پس از دوره متوسطه فعالیت می‌کند. و با ورود به این کالج، دانش آموزان می‌توانند. از کیفیت آموزشی و امکانات فوق‌العاده این موسسه بهره ببرند. در سال‌های اخیر. هر سه پردیس این موسسه یعنی:

 • پرث‌(Perth).
 • پِمبروک (Pembroke) 
 • اتاوا (Ottawa)
 • امکانات و تجهیزات جدیدی را به مجموعه خود. اضافه کرده‌اند تا بهتر بتوانند اهداف کالج را پاسخگو باشند. 

زمینه‌های تخصصی و رشته‌های آموزشی در کالج آلگونکوین کانادا

همانطور که اشاره شد، این کالج با هدف آموزش هنرها و فناوری‌های کاربردی. که با ابعاد مختلف زندگی روزمره انسان‌ها ارتباط دارند. راه‌اندازی شده است و به عنوان یکی از موسسات آموزشی فناوری‌های پیشرفته شناخته می‌شود. در این کالج انواع مدارک کارآموزی. گواهینامه و تاییدیه فنی و حرفه‌ای. کارشناسی و کارشناسی ارشد به فارغ التحصیلان ارائه می‌شود.

به طور کلی، از مهم‌ترین رشته‌های آموزشی کالج آلگونکوین در اتاوا. می‌توان به تجارت، فناوری اطلاعات، پرستاری. مدیریت گردشگری. ایمنی عمومی، علوم ساختمان و طراحی داخلی اشاره کرد. این رشته‌های آموزشی در کالج آلگونکویین کانادا. در قالب 155 برنامه کالج انتاریو.16 برنامه تعاونی. 6 برنامه کارشناسی مشترک و 6 برنامه کارشناسی ارشد. به هنرجویان و متقاضیان ارائه می‌شوند.

کالج آلگونکوین کانادا

کالج آلگونکوین کانادا. یکی از برجسته‌ترین و بهترین موسسات آموزشی. در زمینه فناوری‌های پیشرفته. به‌شمار می‌آید. که در تلاش است تا با گسترش مداوم تجهیزات. و امکانات خود. کیفیت آموزشی لازم را برای دانشجویان. و متقاضیان به منظور کسب مهارت. در این زمینه فراهم. کند. از امکانات و خدمات مناسب و قابل و قبول این کالج. می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خوابگاه دانشجویی مجزا برای دختران و پسران با کلیه امکانات مسکونی
 • برگزاری کلاس‌های دیجیتال
 • مرکز دانشجویان معلول (CSD)
 • مرکز تناسب اندام با تجهیزات کامل در بخش‌های لیفتینگ و کاردیو
 • مرکز فوتبال
 • برگزاری مسابقات اسکی، اسکیت و …
 • برگزاری انجمن‌های دانشجویی 
 • کافه تریا
 • درمانگاه دندانپزشکی
 • خدمات بهداشت و سلامتی
 • آزمایشگاه‌های رایانه و فناوری اطلاعات در محوطه
 • پارکینگ

و بسیاری از امکانات دیگر برای راحتی و آسان تر ساختن زندگی آنان…

سخن آخر

افرادی که به هنر و فناوری‌های پیشرفته علاقه دارند. و در آینده می خواهند کسب و کاری حرفه‌ای در این زمینه برای خود. راه‌اندازی کنند. در یکی از رشته‌های کالج آلگونکوین در. اتاوا می توانند به تحصیل بپردازند. و با اتمام تحصیل، مدرک. فارغ‌التحصیلی خود را از این موسسه آموزشی. معتبر دریافت کنند. این موسسه با بسیاری از دانشگاه‌های داخلی. و بین‌المللی همکاری دارد. و همواره در تلاش است. تا  تجهیزات خود را بیشتر کند. و کیفیت آموزشی مناسبی را برای دانشجویان فراهم سازد.