مهاجرت

طی سال های گذشته مهاجرت به کشورهای خارجی تبدیل به یکی از متداول ترین روش ها برای زندگی در سایر کشورها شده است. امروزه بسیاری از مردم جهان برای ارتقای سطح زندگی، تحصیلات، کسب و کار، مهاجرت به دیگر کشورهای جهان را وسیله ایی برای این هدف قرار  می دهند. در ادامه این مقاله موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر قصد دارد تا شما را با مهاجرت، محبوب ترین ویزاها و برترین کشورها برای مهاجرت آشنا کند. با ما همراه باشید.

دایانا مهاجر

اقدام به مهاجرت

هر ساله افراد بسیار زیادی از سراسر جهان، اقدم به مهاجرت و اخذ ویزای کشورهای دیگر می کنند. امروزه، روند مهاجرت در کشورهای مختلف، به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی، سخت تر و پیچیده تر از قبل شده است. پش شما برای انجام پروسه مهاجرت نیازمند اطلاعات به روز و آگاهی دقیق از قوانین مهاجرتی کشور مقصد می باشید.

برخی اوقات، افراد تصمیم به انجام کارهای مهاجرتی خود بطور مستقیم و مستقل می گیرند و از آشنایان و دوستان خود که چنین تجربه ای را داشته اند و مهاجرت کرده اند راهنمایی می گیرند. هرچند این تصمیم از نظر قانونی مشکلی ندارد و تمامی فرم ها و لیست مدارک لازم نیز در سایت اداره مهاجرت موجود هستند، اما باید فراموش نکرد که به دلایل مختلف، مثل؛ وجود روش های مختلف مهاجرتی (تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، دعواتنامه ها، گردشگری و …)  توجه به شرایط خصوصی ، تحصیلی و مالی هر فرد بطور مجزا الزامیست، تا بتوان از بروز هر گونه مشکل و محدودیت مهاجرتی طبق قوانین کشور مقصد جلوگیری کرد. پس باید خاطر نشان شد که، نمی توان از یک مسیر واحد برای تمام پرونده های مهاجرتی استفاده نمود و گاهی نواقصی در پرونده وجود دارد که فرد متقاضی دانش و مهارت کافی برای حل  آن مشکل را نخواهد داشت.

پس در اینصورت شما می توانید با کمک  موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر در مسیر مهاجرتی خود قدم بردارید و ریسک ریجکت شدن و رد شدن پرونده خود را در سفارت به صفر برسانید.

ویزا

چه کسانی باید به کارشناسان رجوع کنند؟

  1. کسانی که زمان کافی برای یادگیری مسیرها و اقدامات لازم مهاجرتی را ندارند.

  2. افرادی که اطلاعات مهاجرتی به روز مربوط به کشور مقصد را ندارند.

  3. اشخاصی که آگاهی کافی از خطاها و مشکلات فنی و قانونی موجود در مسیر صدور ویزا را ندارند.

  4. کسانی که آگاهی از نحوه ارسال هزینه ها و عوارض دولتی و … ندارند.

  5. اشخاصی که احتمال میدهند که در ارجاع پرونده خود به سازمان ها و مراکز مربوطه در کشور مبدأ یا مقصد اشتباه کنند.

  6. افرادی که با نحوه صحیح تنظیم و پر کردن فرم ها، مانند؛ عکس نامناسب و … آشنایی ندارند.

  7. متقاضیانی که آشنایی کامل با روش تکمیل تمام مدارک مورد نیاز برای پیشرفت پرونده را ندارند.

موسسات مهاجرتی و کاریابی بین المللی

باید توجه داشته باشید که تمام مؤسسات مهاجرتی رسمی و قانونی و کاریابی های بین المللی، تحت نظارت مستقیم وزارت کار و رفاه اجتماعی هستند و هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت وزارت کار منتشر می شود. همچنین، مجوز این مؤسسات دارای تاریخ انقضای اعتبار می باشند که آن هم توسط وزارت کار مشخص شده و می توانید پیش از مراجعه به چنین مؤسساتی، اطلاعات مذبور را چک نمایید.

ما در موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر بعنوان موسسه مشاوره کاریابی بین المللی مجوز خود را که از وزارت کار در تهران اخذ کرده ایم، به تمامی مشتریان خود نشان می دهیم تا موجبات آرامش فکری شما عزیزان متقاضی مهاجرت به دیگر کشورهای جهان را فراهم آوریم.

روشهای مهاجرت

برای مهاجرت شما می توانید راههای متفاوتی را پیش بگیرید، که در صفحات دیگر سایت ما می توانید با بسیاری از این روشهای مهاجرتی بطور اختصاصی آشنا شوید. همچنین در این صفحات با مهاجرت در چندین کشور مهاجر پذیر دنیا آشنا می شوید.

روشهای مهاجرت عبارتند از: