ویزای خرید ملک انگلیس

اگر به دنبال پیشرفت و خرید ملک در کشوری هستید. که همواره زندگی آرامی داشته باشید. ما به شما کشور انگلیس را پیشنهاد می کنیم. این کشور در بخش شمالی اقیانوس اطلس و شمال غرب اروپا قرار دارد. لندن پایتخت انگلستان می باشد. و منچستر، بندر لیورپول. بیرمنگام و… جزء دیگر شهر های بزرگ و مهم این کشور می باشند. از بهترین مراکز نظام سرمایه‌داری. جذب سرمایه‌گذار خارجی و برنامه‌های متنوعی که در اختیار متقاضیان هست. انگلیس در اولویت قرار می‌گیرد. در ادامه به بررسی شرایط ویزای خرید ملک انگلیس می‌پردازیم.

خرید ملک در انگلیس

بعضی از افراد فکر میکنند که با خرید ملک در انگلیس نمی‌توان اقامت دائم این کشور را به دست آورد. اما این عقیده اشتباه می باشد. و برای خرید ملک درانگلیس و دریافت اقامت دائم و پاسپورت این کشور می توان اقدام کرد. خرید ملک در انگلیس برای کلیه افراد و همین‌طور برای اتباع خارجی مانعی ندارد.

به این نکته باید توجه داشته باشید. که قبل از اقدام توانایی مالی خود را به‌طور حقیقی و کامل بررسی کنید. و این نکته بسیار قابل اهمیت می باشد. که بدون اطلاع و بررسی شرایط تصمیم نگیرید.

به مواردی دیگر مانند، قیمت خانه در انگلیس مطابق با شرایط. امکانات. و منطقه موردنظر در دیگر کشورها و همچنین همین کشور باید توجه داشت. که متغیر می‌باشد. نکته جالب، معماری و طراحی بسیار جذاب انگلیسی می باشد. که هر متقاضی خرید ملک در این کشور را سمت خود می کشاند.

فاکتورهای اقتصادی تأثیرگذار بر فرآیند خرید ملک در انگلیس

بر اساس قوانین کشور انگلیس خرید ملک در انگلیس برای شهروندان خارجی هیچ مانعی ندارد. و حتی در صورت داشتن شرایط لازم به افراد وام‌های بانکی نیز ارائه می‌شود. پروسه خرید ملک در انگلیس مانند سایر کشورهای اروپایی نیازمند ارزیابی دقیق اقتصاد این کشور می‌باشد. انتقال سرمایه به انگلیس جهت خرید ملک در درجه نخست بررسی نرخ مصادره اموال را در این کشور ایجاب می‌کند. نرخ مصادره اموال در انگلیس در سال جاری کمتر از یک می‌باشد. که نشان‌دهنده ریسک پایین سرمایه‌گذاری در کنار امنیت بالای آن می‌باشد. اقتصاد انگلیس پس از خروج از اتحادیه اروپا دستخوش تغییرات بسیاری شده. که ارزیابی آن قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، اهمیت بالایی دارد. مهم‌ترین شاخصه‌های اقتصادی تأثیرگذار بر فرآیند خرید ملک در این کشور به شرح زیر می‌باشد:

میزان سود بانکی: در انگلستان نرخ بهره بانکی در سال جاری 75 درصد بوده است. که به نسبت سال های گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

تورم: در یک کشور نرخ تورم نشان دهنده قدرت اقتصادی ان کشور می باشد. نرخ توردم در انگلیس در سال جاری حدود 2% بوده است. که عدد مطلوبی می باشد. 

مالیات: نرخ مالیات بر فروش در انگلیس حدود 20% در سال جاری محاسبه شده، که در سرمایه گذاری از نوع خرید ملک نقش مهمی دارد. 

اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در املاک انگلیس

 سیستم نظارتی قوی که در انگلستان وجود داشت. و رعایت استانداردهای جهانی باعث این شد. در سال 2018 در زمینه تجارت بین‌الملل. جزو 7 کشور برتر دنیا از دیدگاه بانک‌های بین‌المللی شناخته شود. بنابراین به دلیل وجود امنیت اقتصادی بسیار بالا. کنترل فساد و کیفیت نظارت می‌توان با خیالی آسوده از طریق سرمایه‌گذاری. در بخش خرید ملک در انگلیس اقدام به درخواست سرمایه گذاری کرد.

از این رو سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در انگلیس. انتخابی خوب و جسورانه می باشد. و می توان گفت شرایط بسیار مطلوبی برای سرمایه‌گذاران اتباع خارجی. و به دنبال آن اخذ اقامت دائم به حساب می‌آید. دارا بودن واحد پولی قوی و وضعیت مطلوب اقتصاد جهانی. بر روی قیمت ملک در این کشور تاثیر گذار است.

فرآیند خرید ملک

سرمایه‌گذاری در بخش املاک در یک کشور خارجی. ابتدا از طریق ارائه پیشنهاد. و سپس جست‌وجو و نهایی کردن آن انجام می‌گیرد. خرید ملک درکشور انگلیس. شامل مراحل متعددی می باشد. و پیشنهاد می‌شود برای آسانی کار. آن را به یک کارشناس مهاجرت به انگلیس بسپارید. و یا در این خصوص از وی کمک بگیرید.

قبل از هر اقدامی نیاز است. تمامی جوانب را بررسی کرده و سپس اقدام نمایید. استفاده از وکیل مجرب برای پیگیری کارهای حقوقی در کشور انگلیس. به نوعی یک قانون و نیازی اساسی می‌باشد.

اولین مرحله برای این کار انتخاب ملک مورد نظر است. برای این کار باید در شهر و منطقه موردنظر. به‌دنبال ملکی که دارای ایده‌ال‌های شما باشد. بگردید و سپس از نظر وضعیت امکانات. نیاز و یا عدم نیاز به بازسازی ساختن. نیاز به تهیه وسایل و… مورد بررسی قرار دهید.

در مرحله بعدی می‌بایست در مورد وضعیت ملک مذکور از مراکزی چون شهرداری. اداره ثبت اسناد و… استعلام بگیرید. که بدهی و مالیات نداشته باشد. همچنین سند آن به نام شخص دیگری به جز فروشنده ملک نباشد. در مرحله های بعد از آن. می‌توانید برای خرید و انجام کارهای ثبتی آن با مراجعه به مراکز معتبر و رسمی. برای خرید املاک اقدام کنید.

قیمت خرید ملک در شهرهای مختلف

از دیگر مزایایی که مشورت با یک کارشناس مهاجرتی فعال در زمینه خرید ملک در انگلیس دارد. می توان به معرفی شهرها و مناطقی. که سودآوری بیشتری از طریق سرمایه گذاری دارند. اشاره کرد. شهر شفیلد، دربی و سوانزی از شهرهایی هستند. که خرید ملک در آن درصد سودآوری بالایی را برای متقاضی به ارمغان خواهد آورد.

به‌طور میانگین قیمت مستغلات و آپارتمان در شهر شفیلد بسیار ارزان‌تر. و به صرفه‌تر از شهرهای دیگر می‌باشد. شهر دربی نسبت به سازه و منطقه در جایگاه دوم این رده‌بندی قرار دارد. و شهر سوانزی را می‌توان در رتبه سوم سودآورترین شهرها در انگلیس به شمار آورد.

تفاوت سرمایه گذاری در انگلستان با سایر کشورها

انگلیس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی. از لحاظ سرمایه‌گذاری بهترین کشور می‌باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه اخذ اقامت از طریق خرید ملک در انگلیس می‌توانید. با مشاورین ما در شرکت مهاجرتی دایانا مهاجر تماس حاصل فرمایید.

برای داشتن یک سرمایه‌گذاری موفق، لازم است. از شهرهای متوسط و بزرگ کشور انگلیس شروع کنید. جالب است بدانید در شهر لندن خرید خانه. به نسبت ارزان‌تر ولی مبلغ اجاره‌بها کمی گران‌تر می باشد؛ درنتیجه لازم است. برای اقدام به خرید ملک در شهر لندن تمامی جوانب را در نظر بگیرید. در ادامه به بررسی قیمت بعضی مناطق در کشور انگلیس در باب خرید ملک و آپارتمان خواهیم پرداخت.

قیمت خرید ملک در شهر شفیلد

شهر شفیلد با داشتن جاذبه‌های بسیار جذاب و دیدنی. و همچنین از آب‌وهوای مطلوبی که برخوردار است. طرفداران بسیاری در میان مردم دارد.

به دلیل وجود دو دانشگاه معروف عالی که در مرکز این شهر قرار دارد. و همچنین ساخت‌ و ساز زیاد و جو رقابتی. که در امر ساختمان‌سازی در این قسمت به وجود آمده‌است. با سرمایه‌گذاری در بخش خرید ملک در انگلیس در این قسمت از شهر. سرمایه گذاری بسیار سودآور و موفقی را تجربه خواهید کرد.

قیمت خرید آپارتمان در لندن

لندن شهری بارانی، پرتحرک و پر رفت‌وآمد انگلیس می باشد. وجود بنادر متعدد تجاری و تفریحی مراکز تجاری و تفریحی گسترده و لوکس. رانندگی منظم و قانونمند. بهره‌مندی از امکانات متعدد رفاهی و اجتماعی، سطح بالای آموزشی دانشگاه‌ها و… .همگی از دلایلی هستند. که باعث می‌شوند تقاضا برای مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان بالا برود.

همچنین وجود سازمان های دولتی و سفارتخانه های متعدد بر اهمیت هرچه بیشتر این شهر افزوده است. لندن یکی از شهرهای گران‌قیمت در دنیاست.

قیمت خانه ها در لندن بستگی به چه چیزی دارد؟

 در صورتی که قصد خرید ملک در شهر لندن را دارید. حداقل 350.000 الی 400.000 پوند باید سرمایه داشته باشید. این مبلغ بسته به محله‌ای که انتخاب می‌کنید. متراژ ملک، امکانات و سال‌هایی که از ساخت آن می‌گذرد. متغیر می باشد.

در شهر لندن خانه‌هایی با امکانات. متریال و طراحی های منحصربه‌فرد و جذاب. وجود دارند. که قیمت پایه در این نوع خانه‌ها و ویلاهای لوکس نزدیک به 480 هزار پوند می‌باشند. پس از شهر لندن. شهرهای آکسفورد و بردفورد در اولویت‌بندی‌های پایین‌تری برای خرید ملک. و آپارتمان و سرمایه‌گذاری در این کشور قرار دارند.

دریافت وام برای اتباع خارجی

برای دریافت وام مسکن و کمک‌هزینه برای خرید ملک در انگلیس. می‌بایست دارای شرایطی باشید. برای اطلاع از شرایط آن‌ها باید از یک وکیل مهاجرتی در این مورد کمک بگیرید.

توصیه ما به شما سرمایه‌گذاران عزیز. تکیه بر سرمایه حداکثری خود برای خرید خانه در انگلیس می‌باشد. تا هم از پیچیدگی‌های گرفتن وام آسوده باشید. و هم به خاطر بی‌اطلاعی از قوانین و مقررات سود زیادی را پرداخت نکنید.

سؤالات متداول

 • هزینه ماهانه اینترنت در انگلیس چقدر است؟
  قیمت اینترنت مصرفی ماهانه. بستگی به سرعت و پهنای باند آن دارد. و معمولاً در حد 23 پوند در ماه می‌باشد.
 • هزینه خرید هر متر مربع منزل در خارج از شهر انگلیس چقدر است؟
  قیمت هر مترمربع آپارتمان در خارج از شهر. کمی ارزان‌تر و با قیمت حدودی متری 2.855 پوند می‌باشد.
 • هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر انگلیس چقدر است؟
  قیمت خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر. به‌نوعی به امکانات آپارتمان. تعدا سال ساخت و… بستگی دارد ولی عموماً در حدود 35810 پوند است.
 • ارزان‌ترین شهرهای انگلیس برای زندگی و خرید ملک کدامند؟
  ارزان‌ترین شهرهای انگلیس برای زندگی دانشجویی. و همچنین خرید ملک با هدف اخذ اقامت این کشور. در انگلیس عبارت از لینکلن، کاردیف، بلفاست. لستر و نیوکاسل می‌باشند.