خرید ملک در کانادا

برای افرادی که مقیم کشور کانادا نیستند. مبلغی به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده است. که این مبلغ چیزی حدود 35% از کل ارزش ملک خریداری شده می باشد. هزینه های عقد قرارداد ملک خریداری شده به شرح زیر می باشد:

قیمت خرید ملک
پرداخت مالیات ملک خریداری شده
هرینه های مربوط به ارزیابی بانک
هزینه های مربوط به بازرسی
هزینه های مربوط به بیمه
هزینه های حقوقی مربوط به عقد قرارداد

ویزای خرید ملک در کانادا

فرآیند مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

فرآیند خرید ملک در کشور کانادا چیزی حدود 60 تا 90 روز زمان می برد. اگر ملکی که شما خریداری کردید. خالی از سکنه باشد، شما ظرف یک ماه می توانید فرآیندها. و مراحل خرید ملک در کانادا را انجام دهید. مراحل خرید ملک در کانادا چنین است. که در ابتدا باید یک نفر را در کانادا بیابید. تا ملکی را برای شما در کشور کانادا پیدا کند. شخصی که به عنوان جستجوی ملک در کانادا. به کار می گیرید بایستی دارای مجوز باشد.

قبل از این که اقدام به خریداری ملک کنید. از مبلغ فروش ملک مطلع شوید. تا مطمئن شوید که آیا استطاعت مالی کافی برای خرید ملک دارید یا خیر. پس از انجام اقدامات بالا، بسته شدن عقد قرارداد. واسطه ضبط قرارداد، عقدنامه را به کارگزار میدهد. (عقدنامه باید تمامی اطلاعات مربوط به ملک را دارا باشد.) پس از تایید و جمع آوری تمامی امضاها. از واسطه بخواهید که با وکیلتان جهت انتقال ملک. رهن و یا انتقال پول تماس بگیرد.

قیمت ملک در استان های کانادا (2020)

هزینه خرید ملک در استان های کانادا. در مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید ملک. دارای تغییراتی بوده است. که در زیر به آن اشاره می نماییم:

استان بریتیش کلمبیا میانگین قیمت ملک 730000$. (دلار کانادا) است که در 12 ماهه اخیر. 2% افزایش یافته است.
استان انتاریو. میانگین قیمت ملک 578000$ (دلار کانادا) است. که در 12 ماهه اخیر 0% کاهش یافته است.
استان آلبرتا، میانگین قیمت ملک 387000$ (دلار کانادا) است. که در 12 ماهه اخیر، 9% کاهش یافته است.
استان کبک، میانگین قیمت ملک 297000$ (دلار کانادا) است. که در 12 ماهه اخیر، 1% افزایش یافته است.
استان منیتوبا، میانگین قیمت ملک 296000$ (دلار کانادا) است. که در 12 ماهه اخیر، 4% افزایش یافته است.

هزینه خرید ملک در شهرهای کانادا

اصولا یکی از جذابیت های خرید ملک در کشور کانادا. نه فقط به خاطر اخذ اقامت (موقت) آن بلکه بیشتر به خاطر قیمت پایین املاک. در کانادا نسبت به همسایه آن یعنی آمریکا است. اما سرمایه گذاران ایرانی بایستی در این مورد توجه کنند. که متوسط قیمت های خرید خانه در شهرها و استان های کشور کانادا متفاوت است.

شرکت های سرمایه گذاری املاک (REITs) در کانادا

به دلایل متعددی مثل مالیات بر ملک، مالیات کالاها و خدمات (GST). مالیات شهرداری، مالیات بر درآمد و مهمتر از همه اینکه خرید ملک در کانادا. منجر به اخذ هیچ گونه اقامت یا تابعیتی برای افراد نمی شود. فقط افراد از این طریق می توانند اقامت موقت کانادا را به دست بیاورند. روی هم رفته خرید ملک در کانادا به شکل عادی دیگر به صرفه نبوده. و متقاضیان به دنبال بهترین جایگزین برای سرمایه گذاری سودآور. در بازار املاک این کشور هستند. شرکت های سرمایه گذاری املاک یا REITها شرکت های تجاری عمومی در کانادا هستند. که در سهام دارایی های املاک سرمایه گذاری می کنند. اغلب تجارت REIT ها نیز بر اساس شاخص بازار سهام تورنتو می باشد. اما وظایف این شرکت ها عبارتند از:

فروش ملک در مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

ارائه مدرک محکمه پسندی که نشان دهد. فرد غیر مقیم که خواستار فروش ملک خود در کشور کانادا می باشد. هیچ گونه بدهی به کشور کانادا ندارد. این مدرک توسط آژانس درآمد کانادا صادر می گردد. آماده سازی این مدرک توسط آژانس درآمد کانادا ممکن است. چندین هفته طول بکشد. در صورتی که مدرکی از جانب آژانس درآمد کانادا یافت نشد. وکیل فرد فروشنده بایستی. مبلغ بدهکاری فرد فروشنده. را به آژانس درآمد کانادا پرداخت کند. و هر آن چه که از فروش ملک باقی ماند. را به فروشنده می دهد. بر طبق گزارش انجمن املاک کانادا. (CREA)،میانگین قیمت ملک در کانادا 2020 فعلا در حدود 480743$ (دلار کانادا) است. اما علاوه بر این، متقاضیان بایستی بدانند که آنها بایستی مالیات ملک. نیز بدهند که در نواحی مختلف کانادا به صورت لیست زیر محاسبه می شود:

وام مسکن در مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

به فردی که مقیم کشور کانادا نباشد و برای خرید ملک در این کشور اقدام کند، وامی تحت عنوان وام مسکن تعلق می گیرد. برای دریافت وام مسکن در کشور کانادا باید موسسه ای که با وی تجارت را شروع کردید مراجعه کنید. چنانچه قصد مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک دارید، مطمئنا با خواندن مقاله فوق سوالاتی در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا، در ذهن دارید. نگران نباشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، با کادر حرفه ای خود، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک می باشد. فراموش نکنید که مشاوران و وکلای ما شما را به هیچ وجه تنها نمی گذارند و تا پایان مراحل اخذ ویزا همراهتان خواهند بود. در این راستا پیشنهاد میشود جهت اخذ اطلاعات بیشتر راه های سرمایه گذاری در کانادا را مطالعه نمایید

سوالات پرتکرار در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

  • چه شهرهایی در کانادا دارای هزینه های کم می باشند؟ شهرهایی که هزینه های کمتری نسبت به سایر شهرهای کانادا دارند. عبارتند از کالگری، مونترال، وینیپگ، ساسکاتون و اتاوا. در صورتی که شما بخواهید اقامت کانادا از طریق خرید ملک را بدست بیاورید. باید از سازمان های مربوطه تاییدیه و مجوز خرید خانه کسب کنید
  • آیا با خرید ملک در کانادا می توان PR گرفت؟ افراد با خرید ملک در کانادا نمی توانند اقامت دائم این کشور را کسب کنند. اما کانادا یک مقصد بسیار مناسب برای سرمایه گذاری به منظور پیشرفت. و رونق اقتصادی می باشد که سرمایه گذاران می توانند. از پروسه های دیگری به غیر از خرید ملک در کانادا اقدام کنند.
  • آیا می توان بدون داشتن اقامت دائم کانادا در این کشور خانه خرید؟ خارجیانی که قصد دارند کمتر از 6 ماه در کانادا بمانند. می توانند هم در کانادا خانه بخرند و هم خانه اجاره کنند.