یونان

یونان

یونان از نظر جغرافیایی در بخش جنوب شرقی قاره اروپا قرار گرفته است. این کشور از شمال با آلبانی. از سمت شرق با ترکیه هم مرز است. این کشور به طور کلی دارای مساحت. 131990 کیلومتر مربع است. مردم کشور یونان به زبان یونانی صحبت می‌کنند. و واحد پول این کشور یورو اعلام شده است. مواد پتروشیمی در این کشور نیز به کشورهای اطراف صادر می شود.. همینطور بخش های شیمیایی و منسوجات در کشور یونان نیز در اقتصاد آن. نقش مهمی دارد. صنعت گردشگری در کشور یونان یکی از منابع عمده درآمدزایی را شکل داده است. در حدود 15 درصد از سهم تولید ناخالص داخلی. این کشور نیز در زمینه گردشگری فراهم شده است. شرکت هایی که در زمینه خدمات تحصیلی فعالیت می کنند. در این کشور زیاد هستند.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های یونان

این کشور در زمینه هواپیمایی های دریایی رشد زیادی داشته است. همینطور در زمینه گردشگری نیز رتبه 3 در جهان را دارند. کشور یونان وضعیت املاک و ساخت و ساز را نیز در خود گسترش داده است. و در این زمینه توانسته از ساده ترین. ساختارهای روز دنیا برخوردار شود. شرکت های بخش های دولتی و همینطور بخش های خصوصی در این کشور نیز شاخص های مشخصی دارند. و اینطور که بررسی ها نشان می دهد. این کشور در زمینه سرمایه گذاری های استراتژیک نیز رشد خوبی داشته است. خصوصی سازی در کشور یونان یکی از بخش های بسیار مهم محسوب می شود. و توانسته به رشد اقتصادی این کشور نیز کمک نماید. انرژی در کشور یونان یکی از بخش های بسیار مهم محسوب می شود. افزایش سطح انرژی در این کشور به طور کلی دسته بندی های مختلفی را شامل می شود. در کشور یونان فضایی که برای تمدن های زبانی دیده می شود. نیز سبب شده است. که فرهنگ این کشور رتبه بالایی داشته باشد.

وضعیت اقتصادی یونان

زندگی در کشور یونان از نظر رفاه در وضعیت خوبی قرار دارد. و طبق یک نظرسنجی که در بین مردم این کشور صورت گرفته است. مشخص شد که زندگی در کشور یونان. بر اساس بخش بندی های اقتصادی. و مسکن اینطور نشان داده است. که مردم این کشور بیش از 69 درصد از زندگی خود راضی هستند..

نوع حکومت و ساختار سیاسی یونان

ساختار سیاسی کشور یونان دموکرات بر پایه مجلس است. رئیس‌جمهور در این کشور با رأی اعضای مجلس برای دوره های 5 سال انتخاب می‌شود. رئیس جمهور در یونان نخست وزیر و همینطور رئیس دولت بوده و وظیفه نظارت. بر کابینه را دارد. به طور کلی نقش رئیس‌جمهور. برای اداره کشور یونان کمرنگ است. و بیشترین میزان اختیارات از سوی نخست وزیر تعیین می شود. حکومت در کشور یونان یک جمهوری چند حزبی بوده و با یک مجلس قانونگذاری مشخص می‌شود.. رئیس جمهور در کشور یونان توسط نمایندگان مجلس انتخاب می شود. و پس از اصلاحات رسمی نیز تأیید و انتصاب به طور دقیق صورت می‌گیرد. انتصاب وزرا از وظایف بسیار مهم دولت کشور یونان است. که باید به طور دقیق ارزیابی شود. قیمت یورو کشور یونان به وضعیت سیاست این کشور بستگی دارد و تغییر نرخ یورو کشور یونان نیز بر اساس بررسی های مشخص فراهم می شود.

اخذ ویزای یونان

برای اخذ ویزای کاری یونان سعی کنید واقع بین باشید، شانس برای اخذ ویزای کاری این کشور بسیار محدود است. سایر ویزاهای کشور یونان با سختگیری های کمتری همراه است.

اخذ اقامت یونان

برای اقامت موقت در یونان راه ساده ای در پیش دارید اما برای اقامت دائم این کشور باید بتوانید مدارک و شرایط دقیقی را مدنظر قرار دهید. یونان یکی از بهترین کشورهایی است که برای سرمایه‌گذاری خارجیان سیاست خوبی در نظر گرفته است. کار در کشور یونان می تواند برای شما منجر به اقامت دائم این کشور شود. شرایط اقامت در کشور یونان به نسبت سایر سال ها کمی ساده تر شده است. مثلاً در ثبت شرکت در کشور یونان در ابتدا نیاز به هزینه های زیادی بود اما امروزه این روند بهتر شده است.

اخذ پاسپورت یونان

اخذ پاسپورت یونان تنها برای کسانی امی تواند زودتر از 10 سال باشد که با سرمایه های کلان به کشور یونان ورود کرده اند در این روش شما باید بتوانید به زبان یونانی تسلط داشته باشید و از تابعیت کشور قبلی نیز خارج شده باشید. با داشتن پاسپورت یونان می توانید از خدمات بیمه و بهداشت این کشور نیز برخوردار شوید. از یاد نبرید که یونان یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته وضعیت اقامتی بسیار عالی در نظر بگیرد.