مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا در سال 2021

 بیشترین مسیرها برای مهاجرت متقاضیان در سطح جهان بین دو کشور استرالیا و کانادا می باشد. در بیشتر برنامه ها با توجه به اینکه موضوع ظرفیت پیش خواهد آمد. فرد متقاضی باید توانایی رقابت با سایر رقبا را داشته باشد. در میان این راه ها بیشترین درخواست را از سوی ایرانیان در سال 2021 داشته ایم: 

مهاجرت از طریق کار. حرفه و تخصص Skilled Workers
مهاجرت با اخذ ویزای تحصیلی.
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی.
که در بهترین برنامه های مهاجرتی استرالیا که از سوی اتباع ایرانی بیشتر درخواست می شود. می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

استرالیا از اوضاع اقتصادی بسیار مطلوب و خوبی برخوردار است. دولت استرالیا  نگاهی خوش بینانه به جذب سرمایه های خارجی دارند. سرمایه گذاری در استرالیا یکی از گزینه های محبوب و ارزشمند. محسوب می شود. البته خود سرمایه گذاری، اقسام مختلف و متعددی دارد. کارآفرینی یکی از اقسام سرمایه گذاری است. که جزء رویکردهای متاخر به آن پدیده است. در استرالیا نیز کارآفرینی. بیش از هر پروسه دیگری مورد اقبال دولت قرار می گیرد.

مهاجرت به استرالیا بهتر است یا کانادا؟

برای اینکه بتوان به درستی تصمیم گرفت و به این سوال پاسخ داد. باید بررسی کرد که شرایط هر فرد چیست؟ در کدامیک از این کشورها زودتر می تواند. با توجه به رشته و حرفه کاری به درآمد رسید؟  شرایط مهاجرت به این دو کشور خاص تر از سایر کشورهاست. شاید در یک جواب کلی بتوان گفت. که هر دو کشور از بهترین ها برای مهاجرت هستند. هر دو کشور هرساله لیستی را تحت عنوان لیست مشاغل مورد نیاز. معرفی می نمایند. با مراجعه به این لیست از نیاز به رشته های مورد نیاز. در این دو کشور می توان آگاه شد. قدم بعدی این است که در کدامیک از انواع ویزای کاری با رشته فرد امکان اقدام می باشد.

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار استرالیا و کانادا

از نظر قوانین هر دو کشور بهترین قوانین را در میان کشورهای دنیا. برای تبدیل اقامت به ویزای کاری یا برنامه های اخذ اقامت دائم دارا هستند. منتهی شرایط تحصیل و انتخاب دانشگاه متفاوت خواهد بود. و در این راستا خود دانشجو میتواند نیازمندیهای هر دانشگاه را متوجه شود. و بهترین آنها را برای ادامه تحصیل انتحاب نمای.، اگر برای او رنکینگ مهم است هر دو کشور در میان 100 دانشگاه برتر دنیا دارای دانشگاه های زیادی هستند. بر این اساس برای مقایسه بهتر رنکینگ دانشگاه ها پیشنهاد میشود که جدول زیر را ملاحظه کنید:

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید. و به دنبال یک راه سریع هستید. ما به شما مهاجرت به استرالیا و اقامت از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد می کنیم. این نوع اقامت از سریعترین و بهترین روش های اخذ ویزا می باشد. و انواع گوناگونی از حیث نوع اقامت دارا می باشد. اگر به دنبال اقامت موقت هستید. می توانید به راحتی با استفاده از ویزای 188. اقامت موقت 4 ساله را اخذ نمایید که این نوع ویزا مسیر رسیدن به اقامت دائم از طریق ویزای 888. یا سایر ویزاها را برایتان هموار می سازد. ولی اگر به دنبال مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای دائم از طریق سرمایه گذاری را دارید. ویزاهای 888 و 133 و 890 و 893 تعریف شده اند. و می توانید متناسب با وضعیت و شرایطتان برای هر کدام از این نوع ویزاها اقدام نمایید. 

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ویزاهای گوناگونی در رابطه با مهاجرت به استرالیا. از طریق خانواده وجود دارد. از جمله: نامزدی، ازدواج، والدین و فرزند که به افرادی. که یکی از اعضای خانواده شان جزو شهروندان کشور استرالیا باشد. یا اقامت دائم کشور استرالیا را داشته باشد. اعطا می شود و هر چه رابطه خانوادگی نزدیکتر باشد. مراحل اخذ ویزا سریعتر بررسی می شود.

مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای همسر به افرادی تعلق می گیرد. که با شهروندی از استرالیا یا فردی که اقامت دائم این کشور را دارد.. ازدواج نموده یا در آینده نزدیک قرار است. ازدواج نماید. این ویزا شامل افراد زیر می شود:

همسران و زوج هایی که قبلا با یکدیگر ازدواج نموده اند.
نامزدها و زوج هایی که در آستانه ازدواج هستند.
زوج ها و کسانی که با یکدیگر زندگی می کنند ولی با یکدیگر ازدواج نکرده اند..

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق به دنیا آوردن فرزند خود. در این کشور و دریافت پاسپورت را دارید باید بگوییم که اگر فرزندی. در این کشور به دنیا بیاید در صورتی می تواند پاسپورت ایتالیا را دریافت کند. که یکی از والدینش تابعیت استرالیا را داشته باشد. کشورها برای اخذ تابعیت از طریق تولد. از دو قانون خاک و خون پیروی می کنند. در قانون خاک اگر نوزادی در کشوری متولد شود. صرف نظر از اینکه والدینش تابعیت کدام کشور را دارند به نوزاد در بدو تولد پاسپورت می دهند. در قانون خون، در صورتی به نوزاد تابعیت و پاسپورت اهدا می گردد. که یکی از والدینش تابعیت آن کشور را داشته باشند. کشور استرالیا پیش از این از قانون خاک تبعیت می کرد. اما اخیرا. بر اساس قانون خون عمل می کند. بنابراین نوزادی که در خاک استرالیا متولد می شود. در صورتی که یکی از والدینش تابعیت استرالیا را داشته باشد. می تواند تابعیت دریافت نماید.

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا

استرالیا یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان می باشد. این کشور در مدت کوتاهی با داشتن اقتصادی بسیار پیشرفته به یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. اقتصاد پیشرفته و کیفیت زندگی بالا و سطح آموزشی عالی آن، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای زندگی تبدیل نموده است و افراد زیادی به فکر مهاجرت به استرالیا و دریافت تابعیت این کشور هستند. کشور استرالیا همانند سایر کشورهای دیگر برای پذیرش افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور را دارند، مقررات خاصی را در نظر گرفته است که این قوانین در مقایسه با مقررات دیگر کشورهای اروپایی راحت تر می باشد. برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت این کشور راه های بسیاری وجود دارد از جمله: تابعیت از طریق ازدواج، ویزای کاری، سرمایه گذاری و افراد خاص که فرد ابتدا اقامت دائم خود را اخذ می نماید و سپس با پرداخت مالیات و بالا رفتن سطح زبان و … می تواند تابعیت این کشور را نیز اخذ نماید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت به استرالیا

آیا شرایط برای مهاجرت هنرمندان به استرالیا وجود دارد؟
امکان دریافت ویزای هنرمندی استرالیا. برای هنرمندان و ورزشکاران و افرادی که توانایی خاصی دارند وجود دارد.
هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر است؟
مهاجرت استرالیا روشهای مختلفی دارد که بسته به روش انتخابی، هزینه ها متفاوت است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید مقاله را مطالعه نمایید.
شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص چگونه است؟
طبق قوانین جدید مهاجرت به استرالیا برای مهاجرت از طریق تخصص. باید امتیازات لازم برای اقدام را کسب نمایید.
آیا امکان محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا وجود دارد؟
خیر این امکان وجود ندارد. اما امکان مشاهده امتیازات لازم و محاسبه امتیازات توسط خودتان وجود دارد.