ویزای کار استرالیا

طبق گزارش های ارسالی سازمان آمار استرالیا (ABS) تا آوریل 2021، نرخ اشتغال در استرالیا 5.1% افزایش داشته است. که در مقایسه با مارس 2020 حدود 0.4% افزایش رشد دیده می شود. که نشانگر رشد در وضعیت کاری و مشاغل در استرالیا می باشد. آنچه پیدا است اینست که این روند صعودی در رشد اقتصادی در استرالیا به اینجا ختم نخواهد شد. و امید رشد هرچه بیشتر در اقتصاد این کشور در سالهای آینده وجود دارد. متقاضیان ویزای کار استرالیا می توانند. با توجه به شرایط و موقعیتی که دارند. برای درخواست انواع ویزای کار استرالیا اقدام نمایند. و لازم به ذکر است که یکی از محبوب ترین روش ها برای گرفتن اقامت استرالیا اخذ ویزای کاری استرالیا می باشد.

ویزای کار استرالیا

جذب نیروی کار ماهر در استرالیا

علاقه مندان به دریافت ویزای کاری استرالیا طبق شغل و حرفه ای که دارند. می توانند برای اخذ ویزای کاری استرالیا اقدام نمایند. استرالیا با توجه به نکات اساسی و دقیقی که در این زمینه مشخص کرده است. برای رشد و ارتقاع اقتصادی خود از مشاغل و نیروهای کار ماهر جهت مهاجرت کاری به استرالیا پذیرا می باشد. اگر شما خواستار کسب ویزای استرالیا بر اساس شغل خود هستید. و مشتاق هستید. که در این مورد اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید. با ما در دانایا مهاجر همراه باشید. تا در این نوشته متخصصان امور مهاجرت دایانا مهاجر شما را با ویزای کار استرالیا از جهات گوناگون آشنا سازند.  

کار برای ایرانیان در استرالیا

 کشور استرالیا به دلیل فراوانی مشاغل و سطح بالای رفاه یک فرصت عالی برای ایرانیان به حساب می آید. کار در استرالیا به دلیل دریافت فوری اقامت از مهم ترین دلایل ایرانیان برای مهاجرت به شمار می آید. استرالیا چون نظام پیشرفته ای دارد. بنابراین در حیطه کاری مزایای کارگران و مدیران و همچنین حقوق کارکنان و کارآفرینان خود را کاملا رعایت کرده است. همچنین برای حفظ آن قوانینی را در خصوص بهداشت، بیمه، خدمات درمانی و رفاه بازنشستگی مشخص کرده است. وضعیت زندگی مردم استرالیا طبق گزارش آمار استرالیا در سال گذشته در وضعیت کاملا مناسب و مطلوبی بوده است. تقریبا حقوق هر شهروند استرالیایی 90800 دلار استرالیا در سال گزارش شده است. بنا به این گزارش سیر مهاجرت به استرالیا صعودی می باشد.

کاهش نرخ بیکاری در استرالیا

بنا به خبرگزاری CNBC؛ کارافرینی در استرالیا تا به حال فراتر از حد انتظار بوده است. بنابراین بیکاری در این کشور به طور چشم گیری کاهش یافته است. تعداد افراد شاغل تا قبل از همه گیری کرونا افزایش پیدا کرده است. که مژده بهبود روند اقتصاد این کشور را نشان می دهد. تا به حال افرادی که مهاجرت به استرالیا از طریق کار را هدف آینده خود قرار داده اند. از این آمار بسیار خوب متعجب می شوند.

شرایط درآمد ایرانیان در استرالیا

همانطور که در این مقاله توسط متخصصان موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر گفته شد. وضعیت حقوقی شهروندان استرالیایی در یک حالت کاملا نرمال و ایده آل است. به گونه ای که در یک سال گذشته حقوق افراد به اندازه 2.6% روند صعودی داشته است. که این روند بهبودی شامل ایرانیان ساکن استرالیا نیز می شود. کاریابی در استرالیا برای ایرانیان نیز مانند شهروندان این کشور آسان است. به گونه ای که علاقه مندان ایرانی که دارای مدرک و تخصص کافی باشند. می توانند با مهاجرت به استرالیا براساس تخصص خود از مشاغل بی نظیری در استرلیا بهره مند شوند. به طور متوسط درآمد در استرالیا از 23000 دلار تا 405،000 دلار در سال در نوسان است. به طور میانگین در استرالیا هر فردی که 10 سال سابقه کاری دارد. دوبرابر حقوق می گیرد. میزان درآمد در استرالیا باتوجه به شهرها و مکان های مختلف طبق مدرک تحصیلی متغیر می باشد. به عنوان مثال نیروهای کاری که دارای مدرک دیپلم هستند. به طور متوسط 17% بیشتر از افرادی است. که دیپلم خود را نگرفته اند. درآمد دارند. همچنین کسانی که دارای مدرک لیسانس هستند. 24٪ بیشتر از افرادی که تنها مدرک دیپلم دارند. حقوق می گیرند.

مشاغل مورد نیاز استرالیا

دسته های مشاغلی که تا این لحظه طبق آخرین اطلاعات استرالیا است. فهرست مشاغل مورد نیاز استرالیا در مارس 2019 منتشر شده و تا سال 2021 تفاوت چشمگیری نکرده است.

 • حوزه آموزش
 • حوزه علوم
 • بهداشت و سلامت
 • حقوق و مشاوره
 • مهندسی و فنی
 • مهندسی و فنی
 • ادبیات و هنر
 • مدیریت و امور مالی
 • مشاغل متفرقه

انواع ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری استرالیا در 2 دسته طبقه بندی می شوند. 

 • ویزای کار دائم
 • ویزای کار موقت

که در مورد هر کدام متخصصان ما در دایانا مهاجر مطالبی ارزنده ای را به شما ارائه می دهند.

ویزای کاری موقت استرالیا

یکی از برنامه های مهاجرتی استرالیا صدور ویزای کار می باشد. ممکن است. صدور ویزای کار استرالیا دارای شرایطی می باشد. که کار با کارفرمای خاصی را ممکن سازد. اخذ ویزاهای استرالیا به چند صورت انجام می شود. که توسط متخصصان موسسه مهاجرتی دایانا مهاجر ارائه می شود:

ویزای 491استرالیا:

ویزای 491 استرالیا به مدت 5 سال صادر می شود. و دارای قوانین و شرایطی است. به گونه ای که شما باید حداقل 3 سال در مناطق کم جمعیت ساکن باشید. و سفارت استرالیا این اجازه را به شما نخواهد داد. که شما در شهر های و مناطق پرجمعیت ساکن شود. همچنین شما می توانید از طریق دعوت نامه یا پیشنهاد کاری کسی که در استرالیا است. اقدام به ویزای 491 استرالیا کنید.

ویزای 188 استرالیا:

ویزای کارآفرینی و بیزینس در استرالیا جزء ویزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا بشمار می آید. این ویزا در ایران به نام ویزای بیزینس استرالیا معروف است. ویزای 188 استرالیا برای کسانی است. که در فکر اقدام برای یک کسب‌وکار قدیمی یا جدید را در استرالیا هستند. این نوع ویزا برای 4 سال داده می شود. و قادر به تمدید یا تبدیل به ویزای دائم سرمایه گذاری است.

در ادامه شرایطی را متذکر می شویم. که برای اخذ ویزا سرمایه گذاری ضروری هستند:

 •  حداقل سرمایه 800 هزار دلار استرالیا
 • کسب نمره حدنصاب در سیستم امتیازبندی SkillSelect
 • در اختیار داشتن بیزنس پلن و مدارک موفقیت های طرح تجاری
 • سن زیر 55 سال.
 •  

ویزای 485 استرالیا: 

ویزای 485 استرالیا به فارغ التحصیلان استرالیا داده می شود. تا به مدت حداکثر 4 سال در این کشور بمانند. کار یا ادادمه تحصیل بدهند. ویزای 485 استرالیا دارای 3 برنامه است:

 • Graduate Work stream:

در این نوع برنامه که باید قبلا ویزای استرالیا را کسب کرده باشید . باید حداکثر 6 ماه از تمام شدن درس شما گذشته باشد. و حداکثر ماندگاری شما این کشور بیشتر از 18 ماه باشد.

 • Post-Study Work stream:

باید از یکی از کالج ها یا اموزشگاه های مورد تایید وزارت آموزش استرالیا CRICOS درس تان را تمام کرده باشید. حداکثر مدت اقامت هم 4 سال و قابل تمدید نخواهد بود.

 • Second Post-Study Work stream:

باید از یکی از کالج ها یا اموزشگاه های قابل قبول وزارت آموزش استرالیا CRICOS درس تان را تمام کرده باشید. باید حداقل 2سال در نواحی مورد قبول استرالیا ساکن باشید. حداکثر مدت اقامت هم 2 سال است.

ویزای 476 استرالیا:

ویزا 476 استرالیا جزء ویزا های کاری استرالیا محسوب می شود. که برای کسانی است. که درس شان را در دانشگاه تمام کرده اند. کسانی که از کالج ها و آموزشگاه ها در رشته های مهندسی قابل قبول استرالیا درس شان تمام شده باشد. برای دریافت ویزا قادر به اقدام هستند. ویزای 476 استرالیا به علاقه مندان امکان می‌دهد. حداکثر تا 18 ماه در استرالیا ادامه تحصیل بدهند. یا به کار مورد علاقه خود مشغول شوند. این ویزا تمدید ندارد. ولی می توان آن را تبدیل کرد. رشته‌های قابل قبول در دریافت ویزای 476 استرالیا:

 • مهندسی عمران
 • مهندسی سازه
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی محیط‌ زیست
 • مهندسی برق و الکترونیک
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی معدن
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی تولید
 • مهندسی مواد  

کسانی که مدارک دانشگاهی کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکتری و بالاتر در این رشته هایی که ذکر کردیم. را کسب کرده اند. حداکثر تا  31 سالگی قادر به دریافت ویزا برای مهاجرت به استرالیا هستند. 

دانشگاه های مورد تایید کشور استرالیا که در ایران وجود دارند. عبارتند از: 

 • دانشگاه امیر کبیر
 • دانشگاه تهران

ویزای کاری دائم استرالیا

برای اخذ ویزای اقامت استرالیا از روش تخصص و مهارت در کار میتوانید برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید. بعضی از ویزاهای کاری دائم استرالیا باید از طریق کار فرمای استرالیایی معرفی شوند تا مورد تایید واقع شوند. این ویزاها دارای  سه جزء هستند : اقامت موقت، Direct Entry ورود مستقیم و توافق نامه است.ویزاهای کاری دائم استرالیا دارای مواردی هستند که در زیر توسط متخصصان موسسه دایانا مهاجر ذکر می کنند:

ویزای 186 استرالیا:

ویزای 186 استرالیا به علاقه مندان این امکان را می‌دهد. که با در دست داشتن پیشنهاد شغلی و دعوت‌نامه، اقامت کاری دائم استرالیا را  از 3 روش کسب کنند: ورود مستقیم، تغییر اقامت موقت و توافق کاری ویزای 186 استرالیا را دریافت کنند. برای مهاجرت به استرالیا با اخذ ویزای 186 و روش ورود مستقیم، لازم است. حداقل 3 سال سابقه کاری در رزومه خود داشته باشید. همچنین برای هر 3 روش حداکثر سن 45 سال و داشتن حمایت کننده در استرالیا ضروری است.

ویزای 189 استرالیا:

ویزای مهارتی مستقل استرالیا Skilled independent visa (ساب‌کلاس 189) یا به به طور مختصر ویزای 189 استرالیا یکی از محبوب ترین ویزاهای کاری کشور استرالیا است. افرادی که در موارد مورد نظر متخصص و ماهر هستند. می‌توانند با استفاده از ویزای 189 اقدام به دریافت اقامت استرالیا کنند. و پس از دریافت اقامت استرالیا شاغل شده و به تحصیل بپردازند.

از شرایط اخذ ویزای 189 استرالیا:

 • حداکثر 45 سال
 • در دست داشتن یک دعوت‌نامه
 • تکمیل فرم EOI و کسب نمره مورد قبول در سیستم امتیازبندی استرالیا SkillSelect 

ویزای 190 استرالیا:

ویزای Skilled Nominated visa (ساب‌کلاس 190) یا به طور مختصر ویزای 190 استرالیا یکی از ویزاهای کشور استرالیا است. که منجرب به صدور اقامت دائم می شود. یکی از شرایط اخذ ویزای 190 استرالیا وجود یک حمایت کننده استرالیایی است. که این شرایط با ویزای 189 استرالیا مغایرت دارد. در صورتی که بقیه شرایط با ویزای 189استرالیا مطابقت دارد. قابل به ذکر است. که با در دست داشتن این ویزا فرد قادر خواهد بود. برای دیگر اعضای خانواده خود نیز ویزای همراه بگیرد.

ویزای تلنت استرالیا:

ویزای Global Talent visa (ساب‌کلاس 858) یکی دیگر از ویزاهای کاری استرالیا محسوب می شود. که با در دست داشتن این ویزا نیز قادر خواهید بود اقامت دائم استرالیا را کسب کنید. ویزای تلنت استرالیا به نام ویزای نخبگان استرالیا نیز معروف است. و به افرادی که دستاورد چشمگیر و قابل توجهی در جهان دارند تقدیم می‌شود. این موفقیت باید در زمینه های:

 • کاری
 • ورزشی
 • هنری
 • تحصیلات آکادمیک 
 • تحصیلات علمی 

برای دریافت ویزای تلنت استرالیا باید یک حمایت کننده استرالیایی داشته باشید. همچنین باید شما اثبات کنید. که اقامت شما در استرالیا باعث نفع اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی است. و یا باعث افزایش اعتبار بین‌المللی کشور استرالیا در حیطه های علمی، هنری و ورزشی می‌شود.

جاب آفر استرالیا:

ویزای جاب آفر استرالیا یا اقامت دائم با حمایت کننده شغلی استرالیا یکی از روش های مهاجرت به استرالیا است. کسانی که به دنبال این نوع ویزا از جهت اقامت دائم یا مهاجرت هستند. در برخی اوقات بعد از بررسی و دیدن فهرست شغل های استرالیا به این موضوع پی می برند. در هیچ کدام از آنها نه تنها تخصص ندارند. بلکه مدارک آنها در هیچ کدام از این شغل های مشخص شده وجود ندارد . در بعضی از موارد نیز امتیازات لازم جهت اخذ اقامت دائم استرالیا را کسب نمی کنند. در نتیجه این افراد باید یک حمایت کننده کارفرما یا یک پشنهاد کاری در کشور استرالیا پیدا کنند. برای اخذ این نوع ویزا هم فرد متقاضی جاب آفر استرالیا و  همچنین کارفرمای استرالیایی نیز باید چندین شرایط خاصی را داشته باشند. تا بتوانند موارد خواسته شده را فراهم کنند.

 • اول از همه هر دو طرف باید موارد مورد نیاز ارزشیابی را بگذرانند.
 • دوم اینکه شرکت و پیشنهاد کاری (جاب آفر) توسط دولت استرالیا بررسی خواهد شد.

همچنین مشخصات فرد متقاضی مورد سنجش واقع می شود. در همه موارد نیز شما به عنوان یک نیروی کار استرالیایی هستید. که می تواند دارای ارزش افزوده ای برای یک سازمان استرالیایی باشد. نیز مورد سنجش  قرار می گیرید.

امتیاز ویزای کار استرالیا

 • سیستم امتیاز بندی استرالیا برای صدور ویزا به کار می رود. که در این سیستم علاقه مندان رتبه بندی شده و نمراتی را کسب می کنند. کسانی که واجد شرایط هستند. مشمول دریافت ویزا می شوند. برای دریافت ویزای 188،189،190، 489 و 491 باید از طریق سیستم امتیازبندی استرالیا اقدام نمایند. این سیستم امتیاز بندی استرالیا با در نظر گرفتن معارهایی از جمله:
 • سن
 • تحصیلات
 • دانش زبان
 • سابقه کار
 • میزان سرمایه
 • داشتن دعوت‌نامه و …. به علاقه مندان امتیاز و نمره می‌دهد.

 امتیاز مهاجرت به استرالیا برای این ویزاها با توجه به شباهت ها متفاوت است. حداقل نمره 65 از 100 برای دریافت ویزای استرالیا را باید کسب کنید. اگر شما یک نیروی کار ماهر یا بیزنسمن هستید. که به دنبال مهاجرت به استرالیا هستید. پس از تکمیل مدارک و ارزیابی شدن از سوی سازمان یا شرکت مورد نظر باید از سایت SkillSelect برای ابراز علاقه (EOI) و تمایل خود برای اقامت در استرالیا اقدام کنید. EOI مخفف Expression Of Interest است. فرم EOI در واقع فرم ابراز تمایل برای دریافت ویزای استرالیا است. که علاقه مندان مهاجرت کاری استرالیا باید آن را تکمیل نمایند.

در بعضی از برنامه های ویزایی ممکن است. از شما درخواست شود. در آزمون سنجش مهارت و یا آزمون امتیاز شرکت کنید. شما حتی اگر نمره مورد قبول را نیز در این آزمون ها کسب نکردید. می توانید EOI را تکمیل کنید. اما این حال واجد شرایط دعوت شدن برای درخواست ویزا نخواهید بود.بعد از تکمیل  شدن EOI، موارد تکمیلی در سایت SkillSelect ذخیره و ثبت می شود. و تا مدت زمان  2 سال دارای اعتبار است. EOI  تکمیل نشده هم به مدت 2 سال در سایت اسکیل سلکت وجود دارد. اما باز هم فرد تقاضا کننده مشمول دریافت دعوت نامه نخواهد بود. شما نیز می توانید در صورت داشتن شرایط زیر EOI خود را ویرایش و به روز رسانی کنید:

 • در صورت کسب تجربه کاری جدید
 • در صورت کسب ارتقای شغلی
 • در صورتی که در تعداد و افراد خانواد شما تغییراتی به وجود آمد.
 • در صورتی که مهارت زبان انگلیسی شما افزایش یافته است.
  قابل عرض است. که این تغییرات بر روی امتیازات و نمره شما جهت اخذ ویزا تاثیر بسزایی دارد.

اگر تقاضاکننده اطلاعات غلط و غیر قابل صحتی در روند ثبت EOI درج کند. مسئولیت آن با خود شخص است. ممکن است. در خواست متقاضی از طرف اداره مهاجرت استرالیا مورد قبول واقع نشود. EOI شما ممکن است. از سایت اسکیل سلکت به خاطر این موارد حذف شود:

 • در صورتی که دو دعوت نامه دریافت کنید. و در پاسخ به هیچ یک از آنها لاج نکرده باشید.
 • در صورتی که برای لاج یک درخواست ویزای دائمی یا موقت، دعوت نامه دریافت کنید. و متعاقبا دوباره آن ویزا را بپذیرید.

لیست امتیازبندی مهاجرت به استرالیا از طریق کار

لیست امتیاز بندی مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای کار در این کشور عبارتند از:

 • سن
 • مدرک تحصیلی
 • مهارت زبان انگلیسی ( آیلتس )
 • سابقه کار

سن:

به علاقه مندان بر اساس گروه سنی در زمان درخواست خود امتیاز داده می‌شود. و بیشترین امتیاز از بین افراد 25 تا 32 است. به گونه ای که به  افرادی که بیش از 45 سال دارند امتیازی تعلق نمی گیرد.

 • متقاضیان 18 تا 24 سال 25 امتیاز می گیرند.
 • متقاضیان 25 تا 32 سال 30 امتیاز می گیرند.
 • متقاضیان 33 تا 39 سال 25 امتیاز می گیرند.
 • متقاضیان 40 تا 44 سال 15 امتیاز می گیرند.
 • متقاضیان 45 تا 49 سال 0 امتیاز می گیرند.

مدارک تحصیلی:

امتیاز فقط به بالاترین مدرک تقاضاکننده داده می شود. برای مثال: اگر تقاضاکننده مدرک دکترا و فوق لیسانس داشته باشد. امتیاز فقط به مدرک دکترا داده می شود. برای امتیاز هر گونه شرایط باید مربوط به ارائه کار باشد. و باید قابل قیاس با مدارک استرالیا باشد. این معمولاً در هنگام سنجش مهارت برای کار معرفی شده متقاضی تأیید می‌شود.

 • مدرک دکترا دارای 20 امتیاز است.
 • مدرک فوق لیسانس یا لیسانس دارای 15 امتیاز است.
 • مدرک فوق دیپلم دارای 10 امتیاز است.

مهارت در زبان انگلیسی:

اکثر علاقه مندان کار در استرالیا باید در آزمون IELTS شرکت کنند. امتیازبندی دانش زبان انگلیسی برای مهاجرت کاری به استرالیا عبارتند از:

 • سطح عالی (Superior) = آیلتس 8 دارای  20 امتیاز می باشد.
 • سطح خوب (Proficient) = آیلتس 7 دارای 10 امتیاز می باشد.
 • سطح متوسط (Competent) = آیلتس 6 دارای 0 امتیاز می باشد.

سابقه کار:

به هر فردی که در 10 سال گذشته سابقه کار چه در داخل استرالیا و چه در خارج از استرالیا داشته باشد. امتیاز تعلق می گیرد. 

این تجربه کاری باید با شغلی که در خواست داده اید. تناسب داشته باشد. بیشترین میزان امتیاز برای سابقه کار 20 امتیاز است.

سابقه کاری در خارج از استرالیا:

 • کمتر از 3 سال 0 امتیاز دارد.
 • 3-4سال 5 امتیاز دارد. 
 • 5-7 سال 10 امتیاز دارد.
 • 8-10 سال 15 امتیاز دارد.

سابقه کاری در داخل استرالیا:

 • 0-1 سال 0 امتیاز دارد.
 • 1-2 سال 5 امتیاز دارد.
 • 3-4 سال 10 امتیاز دارد.
 • 5-7 سال 15 امتیاز دارد.
 • 8-10 سال 20 امتیاز دارد.

ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان

اداره مهاجرتی استرالیا بر روی داشتن مدارک زبان برای پذیرش مهاجران بسیار حساست نشان می دهد. به گونه ای که اقامت در استرالیا مستلزم داشتن مدرک زبان است. بسیاری وجود دارند. که اکثر شرایط مهاجرت به کشور استرالیا را دارند. ولی به دلیل نداشتن مدرک زبان و تسلط کافی که به زبان ندارند. مهاجرت آنها با سختی هایی همراه است. البته برای دریافت بعضی از ویزاها می توان از طریق روش هایی اقدام کرد. که بدون در دست داشتن مدرک زبان می توان اقدام کرد. ولی برای اخذ ویزای کاری مستلزم دریافت امتیاز 65 است. و حداقل نمره ایلتس 6 و یا متناسب با آن را در دست داشته باشید.

هزینه ویزای کار در استرالیا:

 در هر کدام از ویزاهایی که در بالا توضیح داده شد. دارای هزینه های است. تا بتوان در سیستم امتیازبندی حداقل امتیاز را کسب کند. البته قابل به ذکر است. این هزینه هایی که در پایین صفحه ذکر می کنیم. طبق تعرفه صدور ویزا است. و هزینه های وکلای مهاجرتی و پیگیری پرونده ذکر نشده است.

 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 491 استرالیا: برای کسب ویزای 491 استرالیا 65 امتیاز لازم است. و برای متقاضیان اصلی 4045 دلار لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 2025 دلار لازم است. و برای متقاضیان زیر 18 سال 1010 دلار لازم است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 188 استرالیا: برای کسب ویزای 188 استرالیا 65 امتیاز لازم است. و برای متقاضیان اصلی 5375 دلار لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 2685 دلار لازم است. و برای متقاضیان زیر 18 سال 1345 دلار است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات  ویزای 485 استرالیا: برای کسب ویزای 485 استرالیا امتیازی لازم نیست. و برای متقاضیان اصلی 1535 دلار لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 765 دلار لازم است. و برای متقاضیان زیر 18 سال 385  دلار لازم است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 476 استرالیا: برای کسب ویزای 476 استرالیا 60 امتیاز لازم است. و برای متقاضیان اصلی 405 دلار لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 200 دلار لازم است. وبرای متقاضیان زیر 18 سال 100دلار لازم است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 187 استرالیا: برای کسب ویزای 187 استرالیا امتیازی لازم نیست. و برای متقاضیان اصلی 4045 دلار لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 2025 دلار لازم است. و برای متقاضیان زیر 18 سال 1010 دلار لازم است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 189 استرالیا: برای کسب ویزای 189 استرالیا 66 امتیاز لازم است. و برای متقاضیان اصلی 4045 دلار لازم است. برای متقاضیان بالای 18 سال 2020 دلار لازم است. برای متقاضیان زیر 18 سال 1015 دلار لازم است.
 • حداقل های هزینه و امتیازات ویزای 186 استرالیا: برای کسب ویزای 186 استرالیا امتیازی لازم نیست. و برای متقاضیان اصلی 4045 دلارز لازم است. و برای متقاضیان بالای 18 سال 2025 دلار لازم است. و برای متقاضیان زیر 18 سال 1010 دلار لازم است.