کلاس آنلاین آیلتس

مطمعنا همه ما شاهد این مسعله بوده ایم که در مسیر دستیابی به مدرک آیلتس و یادگیری مهارتهای آن. با هرکدام از مدرسین زبان انگلیسی در مورد ازمون ایلتس و نحوه امادگی صحبت کرده ایم. فرد خود را مدرس ایلتس معرفی نموده. و ادعا میکند که توانایی تدریس ایلتس را دارا میباشد. 

ولی همانگونه که همه ما واقف هستیم واقعیت این نیست. و تعداد مدرسین خوب و متخصص در ایلتس حتی در شهرهای بزرگ ایران. نیز بسیار محدود بوده تا جایی که در شهر های کوچک دانشجویان برای برگزاری کلاسهای آیلتس خود نزد. یک استاد خوب و معروف مجبور به مهاجرت به شهرهای بزرگتر اطراف می شوند.

زبان آموزان و استاد حمیدی

از آنجا که بسیاری از زبان آموزان متقاضی برای شرکت در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی از شهرهای اطراف یا دورتر می باشند و به گفته خود ایشان در شهر خود قادر به یافتن استادی مجرب برای برگزاری آیلتس نبودند. استاد حمیدی برای سهولت هر چه بیشتر مشکلات رفت و آمدی این افراد تصمیم به برگزاری کلاس آنلاین آیلتس بشکل مجازی و آنلاین گرفت.

  • برای این منظور ما با استفاده از اپلیکیشن اسکایپ و گاها واتس آپ کلاسهای آیلتسمان را برگزار می کنیم.
  • برگزار کننده این دوره های آیلتس و کلاس های آنلاین آیلتس خود استاد حمیدی می باشند

از ویژگی ها و فواید شرکت در کلاسهای آیلتس آنلاین استاد حمیدی

شما از هرکجای ایران که زندگی می کنید می توانید درکلاس آنلاین آیلتس استاد حمیدی شرکت کنید.
صرفه جویی در زمان رفت و آمد شما.
کیفیت برگزاری کلاسهای آنلاین استاد حمیدی دقیقا با کیفیت کلاسهای حضوری ایشان یکسان است.
تدریس گرامر زبان انگلیسی (از پایه تا پیشرفته).
برخورداری از کیفیت صوتی و تصویری بالا که موجب سهولت هر چه بیشتر در برگزاری کلاس می شود.

نحوه شرکت در کلاس آیلتس آنلاین استاد حمیدی

برقراری تماس تلفنی با شخص استاد حمیدی برای کلاس آنلاین آیلتس و … از طریق شماره تلفنهای موجود در صفحه تماس با ما در وب سایت رسمی استاد حمیدی ( www.ieltsinshiraz.com ) و انجام مشاوره اولیه با شخص خود استاد حمیدی. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که بیش از 90% زبان آموزان استاد حمیدی قبل از تعیین سطح با یک مشاوره کوتاه و شیرین 3 ماه زمان و 60% هزینه را کاهش داده اند. پس در اولین قدم شما باید با مشاوره های کارشناسانه استاد حمیدی نوع دوره مورد نیاز خود را انتخاب کنید
دانلود نرم افزار ونصب آن روی گوشی یا کامپیوتر.
تماس با استاد حمیدی و انجام هماهنگی جهت زمان برگزاری اولین جلسه کلاس.